Promocja!

Łapki w górę na YouTube

7.00160.00

-19%
(14 opinii klienta)

Opis

Dlaczego warto kupić łapki w górę na YouTube?

Jeśli kiedykolwiek korzystałeś z YouTube z pewnością znasz dwa podstawowe przyciski znajdujące się pod każdym filmem. Chodzi oczywiście o „Lubię” i „Nie podoba mi się”. Służą one do pomiaru popularności, a także działają na zasadzie informacji zwrotnej. Posiadając dużą ilość łapek w górę masz spore szanse pojawić się w karcie „Na czasie” co sprawi, że kanał stanie się bardziej widoczny. W rezultacie uzyskasz wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania, a także zdobędziesz większy ruch na kanale. Łapki w górę na YouTube pochodzą z całego świata!

Dlaczego warto kupować polubienia na YouTube?

Kup polubienia na YouTube, aby zabłysnąć na tle innych kanałów!  Użytkownicy mogą wykorzystywać YouTube do umieszczania swoich filmów, zakładając kanały. Wszystko to jest całkowicie bezpłatne. Za pośrednictwem tych kont użytkownicy mogą zdobywać subskrybentów i wskaźniki oglądalności filmów. Pod filmami zamieszczonymi w serwisie YouTube zawsze znajduje się przycisk „lubię to” i „nie lubię tego”.

Przyciski te śledzą popularność Twojego filmu i służą jako forma informacji zwrotnej. Zdobywanie polubień dla swoich filmów ma kluczowe znaczenie. Możesz kupić polubienia YouTube, aby być pewnym, że otrzymasz więcej polubień niż niemiłych komentarzy. Posiadanie dużej liczby polubień jest niezbędne, jeśli chcesz zarabiać pieniądze w serwisie YouTube. Jeśli masz więcej polubień, Twój film będzie zajmował wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania YouTube niż filmy innych użytkowników. Liczba wyświetleń Twojego filmu będzie zawsze rosła, jeśli będziesz na szczycie wyników wyszukiwania.

Po pewnym czasie liczba wyświetleń ustabilizuje się, a to może prowadzić do uzyskania pasywnego dochodu. Zarabiając pieniądze z YouTube, będziesz bardziej skłonny do tworzenia kolejnych filmów. Możesz także zwiększyć widoczność swojego kanału, zdobywając wiele polubień. Jeśli dobrze rozegrasz swoje karty, możesz pojawić się w Trendach. Wiele osób oglądających Twoje wideo bez wątpienia zwiększy jego widoczność. W rezultacie uzyskasz wyższą pozycję w wyszukiwarkach i samodzielnie zdobędziesz ruch organiczny.

Liczba wyświetleń Twoich filmów będzie rosła jak kula śnieżna, jeśli Twoje materiały będą wysokiej jakości, co pozwoli Ci znaleźć się na liście popularnych filmów. Wielu użytkowników YouTube przegląda listę trendów, aby zobaczyć, co nowego pojawiło się w serwisie, więc znalezienie się na tej liście jeszcze bardziej zwiększa liczbę osób, które oglądają Twoje filmy.

Co to jest ranking YouTube?

Algorytm YouTube ma za zadanie pokazywać użytkownikom odpowiednie filmy na podstawie ich preferencji. Tuż za firmą Google, która jest właścicielem YouTube, znajduje się druga co do wielkości wyszukiwarka na świecie, z ponad 1 miliardem użytkowników miesięcznie.

Zatem ich algorytmy współpracują ze sobą nie tylko po to, aby uzyskać lepszy ranking niż treści, które zostały wcześniej zindeksowane. Jeśli zoptymalizujesz swój film tak, aby pojawiał się wyżej w SERP-ach Google (strona wyników wyszukiwania), uzyskasz również wyższą pozycję w SERP-ach YouTube. W rezultacie mamy do czynienia ze scenariuszem „dwa ptaki, jeden kamień”. Przed zaindeksowaniem przez algorytm każdy film wideo jest analizowany pod kątem trafności.

Algorytm ustalający ranking filmów wideo w serwisie YouTube bierze pod uwagę wiele zmiennych. Jednym z takich istotnych elementów są polubienia. Im więcej filmów jest polubionych, tym wyżej pojawiają się one w wynikach wyszukiwania. W związku z tym, jeśli chcesz, aby Twoje filmy znalazły się na pierwszych pozycjach w SERP-ach, musisz zdobyć pod nimi polubienia.

Jakie są zalety kupowania polubień w YouTube?

Otrzymasz tyle polubień, ile tylko zechcesz, zamiast czekać, aż się pojawią. Potraktuj to jako inwestycję, ponieważ otrzymasz więcej wyświetleń, wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania i dodatkowe zarobki z AdSense. Likes mogą pomóc Ci uzyskać najlepsze wyniki z Twoich materiałów, dotrzeć do większej liczby osób i zwiększyć przychody w krótkim czasie, niezależnie od tego, czy prowadzisz firmę, która promuje swoje produkty na YouTube, czy jesteś zwykłym YouTuberem.

 

Jak kupować łapki w górę na YouTube?

Teraz, gdy znasz już szczegóły naszych usług i wiesz dlaczego powinieneś z nich skorzystać, pokażemy Ci jak to zrobić. Postępuj zgodnie z naszym przewodnikiem krok po kroku, aby pomyślnie zakończyć płatność. Oto kroki:

1. Wybierz interesujący Cię pakiet.

2. Wklej adres URL w wyznaczonym polu.

3. Zapłać online za pomocą najbezpieczniejszych dostępnych metod płatności. Po otrzymaniu Twojej transakcji natychmiast rozpoczniemy realizację zamówienia.

 

Dlaczego Social-Market.pl?

Social-Market.pl to miejsce, w którym dokonasz w pełni bezpiecznego i pewnego zakupu. Cały proces zakupu jest dziecinnie prosty, jednak zdajemy sobie sprawę z nieoczekiwanych problemów. Dlatego bez obaw – jesteśmy do Twojej dyspozycji 24/7 i zapewniamy pomoc na każdym kroku.

14 opinii dla Łapki w górę na YouTube

 1. dronex5285

  Pooooolecam. 🙂

 2. Atalina

  Usługi najwyższej jakości i dobry kontakt z obsługą.

 3. Mateusz

  BŁYSKAWICZNIE

 4. Paweł

  Polecam, kciuki w górę naprawdę dużo dają, zwłaszcza jeśli dopiero zaczynacie. Ja się nie zawiodłem.

 5. Sandra

  Zawsze gdy potrzebuję usług na YouTube wchodzę na social-market! Polecam

 6. Paweł

  najlepsze usługi w najkorzystniejszych cenach

 7. edi

  like pod filmem znacznie zwiększyły moje zasięgi polecam

 8. Piotr

  Dobry kontakt z obsługą, miałem kilka pytań i wszystko udało się rozwiązać! Sama w sobie usługa bardzo fajna, zastanawiam się nad większym zakupem.

 9. max

  wielkie dzięki wam dobrzy ludzie

 10. Ola

  megamegamega

 11. Madzia

  Wracam tutaj co kilka tygodni i za każdym razem usługa jest tak samo dobra. Szybka realizacja (być może to za sprawą dodatkowej usługi natychmiastowej realizacji) oraz niskie ceny. Pomyślałabym jedynie nad wprowadzeniem większych pakietów, aby nie musieć przechodzić procesu kilka razy. 🙂 Taka mała rada, a ogólnie to serdecznie polecam.

 12. Iga

  bez dwóch zdań to są najlepsze łapki w górę

 13. Marti

  Jakiś cham dał mojemu bratu łapki w dół pod filmikiem… pewnie jakiś zazdrosny dzieciak z jego klasy. Ale kupiłam 250 łapek w górę w tym sklepie i już mamy spokój. Mam nadzieję, że dzieciak się nauczył.

 14. Szymi

  niesamowite jak szybko zrealizowaliście moje zamówienie. szacuneczek

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.